Produktai

Skambinkite mums

+370 679 59492

Aluplast Ideal 4000

Klasikiniai 5 kamerų ir 70 milimetrų pločio Aluplast Ideal 4000 Classic langai vienareikšmiškai yra vieni paklausiausių. Jų populiarumą lemia geros fizikinės savybės ir priimtina kaina. Šio modelio langai bus puikus pasirinkimas tiek gyvenantiems daugiabučiuose, tiek ir individualiuose namuose. Tai geras kainos ir kokybės santykis, jei prioritetą teikiate klasikai, šilumai, standartinei komplektacijai ir neturite specifinių poreikių.
Sertifikatas: CE eksploatacinių savybių deklaracija Nr.05/2013 pagal PN EN 14351-1
Profilis 70/70 mm pločio, vokiečių koncerno Aluplast, abipusiai baltos spalvos.
5 kamerų plastikinio profilio sistema.
Profilio sienelių storis 2,8 mm.
Stiklo paketų storis iki 40 mm.
Garso izoliacija iki 46 dB (rodiklis priklauso nuo pasirinkto lango komplektacijos).
Profilio sutvirtinimas – cinkuotas plienas.

 

Aluplast Ideal 4000(85)

Tai nauja klasikinės Ideal 4000 profilių serijos linija, dabar jau šešių kamerų ir padidinto iki 85 mm gylio, sukurta siekiant patobulinti iki šiol ypač populiarią 70mm, penkių kamerų sistemą. Praplatintas rėmas yra tvirtesnis, taip pat garantuoja geras šilumines ir akustines savybes.
5-6 kamerų plastikinio profilio sistema.
Profilio sienelių storis 2,8 mm.
Stiklo paketų storis iki 40 mm.

Kommerling 76 MD

KOMMERLING – tai vienas seniausių ir didžiausių plastikinių langų profilių gamintojas, gaminantis profilius langams jau nuo 1974 metų. Daugiau nei 40 metų patirties ir inovacijų Jums ir Jūsų namams. Originalus vokiškas profilis gaminamas tik Vokietijoje Pirmasens mieste. Šis profilis pasižymi itin gera šilumine izoliacija, todėl yra idealus langas naudoti pasyvių namų statyboje. Rėmo Uf = 1,00 W/(m2 K). Šiltas, 76 mm, 6 kamerų, tvirtas lango rėmas bei 3 tarpinės garantuoja patikimumą ir gerą šiluminę izoliaciją bet kokiu oru. Galimas iki 48 mm pločio stiklo paketas ar užpildas. Trijų stiklų paketai su argono dujų užpildu ir naujos kartos selektyvine sistema, kuri dar geriau apsaugo nuo ultravioletinių spindulių ir dar labiau sulaiko šilumą. Naudojami itin kokybiški ir aksesuarų gausa pasižymintis austriški Maco apkaustai. Be švino – “greenline”. Kaip stabilizatoriai naudojami kalcis-cinkas.

Kommerling 88 MD

KOMMERLING – tai vienas seniausių ir didžiausių plastikinių langų profilių gamintojas, gaminantis profilius langams jau nuo 1974 metų. Daugiau nei 40 metų patirties ir inovacijų Jums ir Jūsų namams. Originalus vokiškas profilis gaminamas tik Vokietijoje Pirmasens mieste.
KOMMERLING 88 MD pasižymi itin didele šilumine izoliacija, todėl yra idealus langas naudoti pasyvių ir A++ namų statyboje. Rėmo Uf=0,95 W/(m2 K).
Itin šiltas ir storas, net 88 mm, 7 kamerų, tvirtas lango rėmas bei 3 tarpinės garantuoja patikimumą ir gerą šiluminę izoliaciją bet kokiu oru. MD sandarinimo sistema – papildomos vidinės tarpinės rėme ir varčioje, dalijančios erdvę tarp rėmo ir varčios į dvi kameras ir pagerinančios lango termoizoliacines savybes. Galimas net iki 56 mm pločio stiklo paketas ar užpildas. Trijų stiklų paketai su argono dujų užpildu ir naujos kartos selektyvine sistema, kuri dar geriau apsaugo nuo ultravioletinių spindulių ir dar labiau sulaiko šilumą. Naudojami itin kokybiški ir aksesuarų gausa pasižymintis austriški Maco apkaustai. Be švino – “greenline”. Kaip stabilizatoriai naudojami kalcis-cinkas.