KOMMERLING 88 MD

KOMMERLING – tai vienas seniausių ir didžiausių plastikinių langų profilių gamintojas, gaminantis profilius langams jau nuo 1974 metų. Daugiau nei 40 metų patirties ir inovacijų Jums ir Jūsų namams. Originalus vokiškas profilis gaminamas tik Vokietijoje Pirmasens mieste.
KOMMERLING 88 MD pasižymi itin didele šilumine izoliacija, todėl yra idealus langas naudoti pasyvių ir A++ namų statyboje. Rėmo Uf=0,95 W/(m2 K). 
Itin šiltas ir storas, net 88 mm, 7 kamerų, tvirtas lango rėmas bei 3 tarpinės garantuoja patikimumą ir gerą šiluminę izoliaciją bet kokiu oru. MD sandarinimo sistema – papildomos vidinės tarpinės rėme ir varčioje, dalijančios erdvę tarp rėmo ir varčios į dvi kameras ir pagerinančios lango termoizoliacines savybes. Galimas net iki 56 mm pločio stiklo paketas ar užpildas. Trijų stiklų paketai su argono dujų užpildu ir naujos kartos selektyvine sistema, kuri dar geriau apsaugo nuo ultravioletinių spindulių ir dar labiau sulaiko šilumą. Naudojami itin kokybiški ir aksesuarų gausa pasižymintis austriški Maco apkaustai.Be švino – “greenline”. Kaip stabilizatoriai naudojami kalcis-cinkas.